Neohodnoceno

EUBOS Čistící emulze modrá 400ml

EUBOS Čistící emulze modrá je blahodárná mycí emulze, určená k denní očistě těla pro normální, smíšenou a nečistou pleť.

Skladem (>5 ks)
Kód: 67
Značka: EUBOS
199 Kč 164,46 Kč bez DPH

Vlastnosti čistící emulze

Speciální složení EUBOS Čistící emulze modré s osvědčenými surovinami se zvláštními mycími schopnostmi je především určeno pro hloubkové čištění citlivé, problematické a znečištěné pokožky.

Obecně se tato emulze doporučuje při nesnášenlivosti klasického mýdla, které vysušuje pokožku. Emulze bez přítomnosti alkalických látek a ph-neutrálním a s 6% amphoacetátu jemně čistí póry. Zároveň chrání přirozenou biosféru ochranného pláště pokožky.

  • fyziologické pH 5,5 ± 0,3 (pro pokožku neutrální)
  • vynikající snášenlivost pokožky je dermatologicky potvrzena
EUBOS Čistítí emulze modrá získala prestižní ocenění ÖKO TEST jako velmi kvalitní mycí přípravek.

Přísady čistící emulze

EUBOS Čistící emulze modrá obsahuje pečlivě vybranou směs tenzidů, které jsou jemné k pokožce. S alantoinem a přírodním zvhlčujícím faktorem (sodná PCA, přirozené faktory pro zachování vlhosti kůže) a 6% amphoacetátem.

  • bez parfémů
  • bez zásad a mýdel
  • bez alkalických látek
  • bez Cocamidopropyl Betainu (syntetická nažloutlá lepkavá kapalia vzniklá z reakce kokosového oleje)

Použití čistící emulze

Čistící emulze se používá obdobným způsobem jako jiné dostupné produkty ke sprchování či koupání. Při sprchování použít jako sprchový gel, při koupání nalít pod tekoucí vodu. Čistící emulze vytváří velmi bohatou pěnu, které dlouho vydrží.

Výsledek používání čistící emulze

Fyziologické pH je pro pokožku zcela neutrální, chrání a stabilizuje přirozenou biosféru pokožky, a to i při pravidelném používání. Pokožku činí hluboko do pórů čistou, revitalizovanou a hladkou.

EUBOS_ZAKLADNÍ-MODRÁ

Zpět do obchodu