1 hodnocení

EUBOS Dětský zklidňující olej do koupele 125ml

EUBOS Dětský olejíček do koupele je další velmi účinný produkt z řady kosmetiky pro děti. Dětský olejíček je vytvořen na bázi čistě rostlinných složek. Hlavními komponenty jsou máslo z oříšků Capuacu, mandlový a panenský olivový olej.

Skladem (>5 ks)
Kód: 169
Značka: EUBOS
245 Kč 202,48 Kč bez DPH

Vlastnosti dětského olejíčku

Dětský olejíček do koupele (EUBOS Haut Ruhe) uklidňuje a působí blahodárně na dětskou pokožku i na smysly Vašeho dítěte. Po koupeli ve vaně s dětským olejíčkem zůstává pokožka na dotyk velice jemná. Přípravek je zcela bez konzervantů, PEG-derivátů, barviv, parfémů a syntetických vonných látek a napomáhá tím ke snížení rizik vzniků různých alergií.

Mezi další vlastnosti dětského olejíčku patří:

  • přípravek neobsahuje dráždivé látky, je dermatologicky testován a dobře snášen
  • má vynikající podpůrné účinky při léčbě atopického ekzému a je rovněž velmi vhodný pro citlivou dětskou pokožku
  • doporučeno dermatology a pediatry

Přísady dětského olejíčku a jejich účinky

Máslo z oříšků Capuacu je hodnotná účinná látka, která dělá dětskou pokožku sametově hebkou. Panenský olivový olej lisovaný za studena a mandlový olej pomáhají zklidnit jemnou a suchou dětskou pokožku a zásobují ji lipidy. Pokožka je tak účinně chráněna před vysušením. Přírodní levandulový olej dětskou pokožku zklidňuje, zanechává na ni příjemný pocit a díky své vůni působí blahodárně.

Použití dětského olejíčku

Do koupele přidejte pár kapek olejíčku tak, aby se rovnoměrně dostaly na celou vodní plochu. Při teplotě vody 36oC zůstaňte v lázni přibližně 5-7 minut. Před použitím lahvičku s dětským olejíčkem několikrát protřepejte. Tato jemná čistící péče je vhodná pro suchou a citlivou pokožku dětí a kojenců.

Dětský olejíček mohou používat i dospělí.

EUBOS_DETSKAÁ

Zpět do obchodu